Všetci za Brusel, my za vás – Regionpress

Brusel - Richard SulíkVšimli ste si ako upadá poľnohospodárstvo? Ako sa na Slovensku chová stále menej ošípaných a dováža stále viac cukru? Viete, že v slovenských obchodoch je najmenej domácich potravín? Myslíte si, že to je náhoda? To v žiadnom prípade.

Je to priamy následok nespravodlivých podmienok v európskom poľnohospodárstve. Je to aj priamy následok slabého vyjednávania zástupcov našej krajiny v Bruseli. Hneď, ako prišiel nejaký diktát z Bruselu, všetky vlády sklopili uši a servilne plnili príkazy. Drvivá väčšina politikov si ani len nedokáže predstaviť povedať bruselskému úradníkovi NIE.

Všetci za Brusel, my za vás

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) je za zotrvanie Slovenska v Európskej únii. Nebojíme sa povedať náš názor a odmietame kroky, ktoré Slovensku škodia. Len vďaka tlaku SaS odmietlo Slovensko ako jediná krajina prvú „pôžičku“ Grécku. Strana SaS navyše nemá žiadne korupčné kauzy a neotáča v zásadných veciach.

Práve preto je v eurovoľbách dňa 24. mája SaS tá správna voľba. Lebo všetci za Brusel, my za vás.

Richard Sulík
Predseda strany SaS

Eurovoľby 2014
Všetci za Brusel, my za vás!

Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.