Viac informácií a zdrojov o eurovoľbách 2014

Hľadáte ďalšie informácie a zdroje o eurovoľbách 2014? Tu je niekoľko pravidelne a nepravidelne aktualizovaných domácich i zahraničných zdrojov.

Sledovanie eurovolieb 2014 cez Twitter

Nezávislý tím konzultantov z APCO Worldwide otvoril Twitter účet https://twitter.com/EPElections za účelom zachytenia a združenia názorov verejnej mienky, médií, novinky z oficiálnych zdrojov ale ja klebety a špekulácie ohľadom nadchádzajúcich eurovoľbách 2014.

VoteWatch Europe – štatistiky

VoteWatch Europe www.votewatch.eu, vedie štatistiky a sleduje aktivity poslancov Európskeho parlamentu (EP), monitoruje predkladanie legislatívnych správ, pozmeňujúce návrhy, vystúpenia na plenárnych schôdzach, parlamentné otázky a mnoho ďalších.

Wikipédia – eurovoľby, europoslanci, Európsky parlament

Množstvo voľne dostupných informácií o eurovoľbách, europoslancoch či Európskom parlamente ponúkajú stránky slovenskej Wikipédie.

Eurovoľby

Europoslanci

Európsky parlament

Všetko čo potrebujete vedieť o eurovoľbách 2014

Na stránkach osobného blogu Richarda Sulíka, kandidáta na europoslanca a člena TOP tímu Oravec-Nicholsonová-Sulík, nájdete množstvo informácií o eurovoľbách 2014. Ide o jeden z najbohatších a pravidelne aktualizovaných zdrojov na slovenskom internete. Okrem rozsiahlej databázy informácií vám Richard Sulík poodhalí pravú tvár Európskej únie a jej praktiky, o ktorých nás nielenže naše médiá neinformujú, ale nerobia to ani naši samotní súčasní slovenskí europoslanci. …pravdepodobne si myslia, že nemusia.

Niekoľko najnavštevovanejších sekcií: