Richard Sulík: Ďakujem vám za vaše hlasy

Richard Sulík - eurovoľby 2014Richard Sulík: Ctení voliči, ďakujem vám za vaše hlasy.

Ďakujem vám všetkým nielen za podporu mojej osoby, ale aj za podporu strany SaS vo voľbách do Európskeho parlamentu 2014.

Už som raz zažil ako to je voličov sklamať (napríklad úplne zbytočný ústupok pri zvýšení DPH), teraz spravím všetko preto, aby sa to nezopakovalo.

     Richard Sulík
Dávam vám moje slovo, že budem obhajovať záujmy Slovenska!

 • Strana SaS získala 1 mandát v Európskom parlamente
 • Podiel platných hlasov predstavoval 6,66 percenta
 • Počet platných hlasov odovzdalo SaS 37 376 voličov
 • Eurovoľby 2014 - Strana SaS

  Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.

  Komentáre

  1. Jana Hlavenkova hovorí:

   Richard blahoželám k volebnému úspechu. Dnes na poludnie som počula v rádiu tvoj rozhovor s pani Flašikovou.
   Bol si dobrý.Na tému volebná úcasť by som si dovolila podotknút, že sme na Slovensku, malom Slovensku a o osude ľudí ale i národov často rozhodujú okamihy, a v okamihu keď vo Švajciarsku prebehlo referendum o minimálnej mzde 4000 €, časť našich spoluobčanov stála na zadných. No a potom už len staćilo zverejniť plat europoslanca (ked si postrehol to už je druhý okamih) a mali pred očami červené súkno cez ktoré netrafili do volebnej miestnosti. Ešte že sme poniektorí farboslepí. Ďakujeme za správy. Dúfam že sa stretneme, keď náš kamarád dožije. Zdraví Jana a Miro