Predvolebná kampaň: stretneme sa na 135 miestach na Slovensku

Close

Na tejto stránke nájdete prehľad stretnutí kandidátov na europoslancov s občanmi.

Večernú diskusiu s občanmi (vždy o 19:00) sme si dovolili trochu spestriť malým kabaretom a kvízom (spolu cca 30 minút).

Ako platíme za to, aby Európska únia naše peniaze vyhadzovala bohapusto do vzduchu a mrhala verejnými financiami na regulácie, ktoré nás len obmedzujú, aj o tom je politický kabaret Brusel, neblázni!, s ktorým sa kandidáti na europoslancov za stranu SaS predstavia v 35 mestách na Slovensku.

V hlavných úlohách: Richard Sulík, Lucia Nicholsonová a Ján Oravec. Réžia: Nikita Slovák.

Všetci ste vítaní!

Tešíme sa na vás v týchto dňoch na týchto miestach:

Dátum Mesto Čas
Utorok 18. marca Lozorno (obec) 12:00
Záhorská Bystrica (mestská časť) 14:00
Stupava 16:00
Malacky, Kino Záhoran, Hviezdoslavova 3 19:00
Streda 19. marca Chorvátsky Grob (obec) 12:00
Bernolákovo (obec) 14:00
Ivanka pri Dunaji (obec) 16:00
Senec, Mestské kultúrne stredisko Labyrint, Námestie 1.mája 19:00
Štvrtok 20. marca Gbely 12:00
Holíč 14:00
Senica 16:00
Skalica, Malá sála Domu kutúry, Námestie slobody 10 19:00
Piatok 21. marca Svätý Jur 12:00
Šenkvice (obec) 14:00
Modra 16:00
Pezinok, Malá sála Domu kultúry, Holubyho 42 19:00
Utorok 25. marca Hnúšťa 11:00
Revúca 13:30
Rožňava 16:00
Rimavská Sobota, Veľká zasadačka Domu kultúry, námestie Š.N.Daxnera 19:00
Streda 26. marca Veľký Šariš 12:00
Lipany 14:00
Sabinov 16:00
Prešov, PKO Čierny orol, Hlavná 50 19:00
Štvrtok 27. marca Gelnica 12:00
Krompachy 14:00
Spišská Nová Ves 16:00
Levoča, Mestské divadlo, Námestie majstra Pavla č.54 19:00
Piatok 28. marca Námestovo 12:00
Trstená 14:00
Tvrdošín 16:00
Dolný Kubín, Mestské kultúrne stredisko, Námestie slobody 1269/3 19:00

Apríl

Dátum Mesto Čas
Utorok 1. apríla Veľký Meder 12:00
Gabčíkovo (obec) 14:00
Šamorín 16:00
Dunajská Streda, Zrkadlová sála (1. poschodie), Alžbetínske námestie 1203 19:00
Streda 2. apríla Šoporňa 12:00
Sereď 14:00
Leopoldov 16:00
Hlohovec, Empírové divadlo, Zámok 7 19:00
Štvrtok 3. apríla Marcelová (obec) 12:00
Hurbanovo 14:00
Kolárovo 16:00
Komárno, Hotel Peklo 19:00
Piatok 4. apríla Bánovce nad Bebravou 13:30
Partizánske 16:00
Topoľčany, Koncertná sála Mestského úradu, Námestie M.R.Štefánika 19:00
Utorok 8. apríla Turzovka 12:00
Krásno nad Kysucou 14:00
Kysucké Nové Mesto 16:00
Čadca, Spoločenská sála Kultúrneho a informačného centra, Matičné námestie 19:00
Streda 9. apríla Svit (okr. Poprad) 11:30
Liptovský Hrádok 14:00
Ružomberok 16:00
Liptovský Mikuláš, Reštaurácia Route 66, Garbiarska 627 19:00
Štvrtok 10. apríla Turčianské Teplice 13:00
Vrútky 16:00
Martin, Mestská scéna, M.R.Štefánika 54 19:00
Piatok 11. apríla Terchová 11:00
Rajec 13:30
Bytča 16:00
Žilina, Hotel Dubná Skala 19:00
Utorok 15. apríla Myjava 12:00
Stará Turá 14:00
Nové Mesto nad Váhom 16:00
Piešťany, Malá sála Mestského kultúrneho strediska, A.Dubčeka 5859/2A 19:00
Streda 16. apríla Tlmače 11:00
Šahy 13:30
Želiezovce 16:00
Levice, Business Hotel Astrum Laus Levice 19:00
Štvrtok 17. apríla Horná Mariková (obec) 11:30
Beluša (obec) 14:00
Považská Bystrica 16:00
Púchov, Queen’s pub Púchov 19:00
Utorok 22. apríla Krupina 11:30
Hriňová 14:00
Detva 16:00
Zvolen, Stará radnica, Námestie SNP 21/31 19:00
Streda 23. apríla Giraltovce 12:00
Stropkov 14:00
Svidník 16:00
Bardejov, Základná umelecká škola M. Vileca, Hurbanova 10 19:00
Štvrtok 24. apríla Stará Ľubovňa 12:00
Spišská Belá 14:00
Kežmarok 16:00
Poprad, Klub Rock Fabric, Podtatranská 149/7 19:00
Piatok 25. apríla Čierny Balog (obec) 12:00
Podbrezová (obec) 14:00
Brezno 16:00
Banská Bystrica, Radnica, Námestie SNP 1 19:00
Utorok 29. apríla Ilava 12:00
Nová Dubnica 14:00
Dubnica nad Váhom 16:00
Trenčín, Klub Lúč 19:00
Streda 30. apríla Štúrovo 11:30
Dvory nad Žitavou 14:00
Šurany 16:00
Nové Zámky, Dom kultúry, Hlavné námestie 7 19:00

Máj

Dátum Mesto Čas
Piatok 2. mája Nová Baňa 11:00
Kremnica 13:30
Žiar nad Hronom 16:00
Banská Štiavnica, Art Cafe Banská Štiavnica 19:00
Utorok 6. mája Vráble 12:00
Topoľčianky 14:00
Zlaté Moravce 16:00
Nitra, Music a Cafe 19:00
Streda 7. mája Nováky 12:00
Bojnice 14:00
Handlová 16:00
Prievidza, Regionálne kultúrne centrum, Záhradnícka 19 19:00
Piatok 9. mája Močenok (obec) 11:30
Sládkovičovo 14:00
Galanta 16:00
Šaľa, Bábková sála Domu kultúry, Námestie SNP 16 19:00
Utorok 13. mája Veľký Krtíš 11:00
Poltár 13:30
Fiľakovo 16:00
Lučenec, Dvorana Reduty, Vajanského 2 19:00
Streda 14. mája Čaňa (obec) 12:00
Veľká Ida (obec) 14:00
Moldava nad Bodvou 16:00
Košice, Agentúra GES, Laca Novomestského 13 19:00
Štvrtok 15. mája Medzilaborce 11:00
Snina 13:30
Vranov 16:00
Humenné, Centrum voľného času Dúha, Námestie slobody 48 19:00
Piatok 16. mája Veľké Kapušany 11:30
Sečovce 14:00
Trebišov 16:00
Michalovce, Malá sála Mestského kultúrneho strediska, Námestie osloboditeľov 25 19:00
Utorok 20. mája Trnava, Malá synagóga, Haulíková ulica 19:00
Streda 21. mája Bratislava (Staré mesto) 12:00
Bratislava (Ružinov) 14:00
Bratislava (Petržalka) 16:00
Bratislava 19:00