Anna Zemanová, kandidátka na europoslankyňu – leták

Kandidátka na europoslankyňu Anna Zemanová  – letákKandidátka na europoslankyňu Anna Zemanová má 54 rokov, je poslankyňa BSK, SZČO Bratislava a pôsobí v oblasti ochrany prírody a krajinného plánovania. V strane SaS zodpovedá za oblasť životného prostredia. RNDr. Anna Zemanová získala cenu LeaDer 2012 Award skupiny ALDE. Od roku 2009 je poslankyňou Bratislavského samosprávneho kraja. V súčasnosti pracuje ako manažérka a špecialistka v rámci svojej živnosti. Je absolventkou PRiFUK v Bratislave.

Anna Zemanová a Európsky parlament

V Európskom parlamente sa zameria na trvalo udržateľný rozvoj Slovenska vo väzbe na Agendu 21. Chce byť predĺženou rukou občanov v europarlamente v zmysle konaj lokálne a mysli globálne. Anna Zemanová, kandidátka na europoslankyňu do Európskeho parlamentu kandiduje zo šiesteho miesta.

Heslo Anny Zemanovej

Aby Slovensko zostalo krásnou krajinou s bohatými prírodnými zdrojmi

Kontakt

Anna Zemanová
Telefónne číslo: 0905 386 130
Email: zemanova.bsk@gmail.com

Kandidátka na europoslankyňu Anna Zemanová – leták

Kandidátka na europoslankyňu do Európskeho parlamentu Anna Zemanová
 

Pre stiahnutie letáka kandidátky na europoslankyňu Anny Zemanovej kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.
 
Anna Zemanová – Životopis >>
Kandidáti do Európskeho parlamentu >>Leták kandidátky Anny Zemanovej pre voľby do Európskeho parlamentu na stiahnutie v PDF formáte

 

Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.