Natália Blahová, kandidátka do europarlamentu 2014 – leták

Kandidátka do europarlamentu 2014 Natália BlahováKandidátka do europarlamentu Natália Blahová má 39 rokov, je sociálna poradkyňa a odborná redaktorka. V strane SaS sa venuje rodinnej politike.

Natália Blahová je sociálnou poradkyňou a občianskou aktivistkou zameranou na ochranu ľudských práv a ochranu práv detí. Je redaktorkou odborného časopisu, bloguje na sme.sk. Študovala na UKF v Nitre a na UK v Bratislave.

Natália Blahová a europarlament

Európske pokusy o harmonizáciu v sociálnej oblasti považuje za likvidáciu ekonomík členských štátov. V europarlamente sa chce preto zasadzovať o to, aby sa Európska únia vrátila k pôvodným ideám a bola nápomocná členským štátom k rozkvetu ich ekonomík a životnej úrovne obyvateľov. Natália Blahová, kandidátka do europarlamentu v eurovoľbách 2014 kandiduje z ôsmeho miesta.

Citát Natálie Blahovej

Európska únia nemôže svojimi opatreniami ničiť samú seba ani jej členské štáty

Kontakt

Natália Blahová
Telefónne číslo: 0905 245 527
Email: natyblahova@gmail.com

Leták – kandidátka do europarlamentu Natália Blahová

Kandidátka do europarlamentu Blahová - Leták

Pre stiahnutie letáka Natálie Blahovej kandidátky do europarlamentu kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.
 
Natália Blahová – Životopis >>

Kandidáti do Európskeho parlamentu 2014 >>Leták kandidátky do europarlamentu - Blahová - eurovoľby 2014

 

Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.