Pavol Podolay, kandidát na europoslanca 2014 – leták

Kandidát na europoslanca 2014 Pavol Podolay -  letákKandidát na europoslanca Pavol Podolay má 67 rokov, je prezidentom Nemecko-Slovenskej hospodárskej únie, blogerom na sme.sk a bude 7 dní v týždni vašim poslancom v Európskom parlamente.

Svoje rozsiahle kontakty na nemeckých politikov a europoslancov chce využiť v prospech Slovenska. Nikdy nebol a ani nie je členom žiadnej politickej strany na Slovensku, ale chce presadzovať európsku politiku SaS, pretože tá jediná háji záujmy občanov.

Pavol Podolay študoval na SVŠT v Bratislave a na Vysokej škole pre politiku pri LMU v Mníchove, kde žil 32 rokov.

Pavol Podolay a Európsky parlament

Pavol Podolay, kandidát na europoslanca do Európskeho parlamentu kandiduje zo siedmeho miesta. V Európskom parlamente sa chce zamerať na oblasť hospodárstva, regionálneho rozvoja a zahraničnej politiky, kde chce využiť aj svoje dlhoročné skúsenosti z Nemecka. Chcel by docieliť silné a prosperujúce Slovensko. Vzorom mu je práve Bavorsko, kde prežil značnú časť svojho života a videl, čo sa dobrou politikou dá z jednej chudobnej krajiny urobiť. Je 42 rokov ženatý, otec dcéry a syna. Nepije, nefajčí a je zdravotne fit.

Heslo Pavla Podolaya

Nebuďme figúrkami v rukách Bruselu!

Kontakt

Pavol Podolay
Email: pavol@podolay.eu, www.facebook.com/podolay, www.podolay.eu

Kandidát na europoslanca Pavol Podolay – leták

Kandidát na europoslanca do Európskeho parlamentu 2014 Pavol Podolay
 

Pre stiahnutie letáka kandidáta na europoslanca 2014 Pavla Podolaya kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.
Pavol Podolay – Životopis >>
Kandidáti na poslancov do EP 2014 >> Leták kandidáta Pavla Podolaya pre voľby do Európskeho parlamentu na stiahnutie v PDF formáte
Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.