Martin Poliačik, kandidát na europoslanca 2014 – leták

Kandidát na europoslanca 2014 Martin Poliačik - LetákKandidát na europoslanca Martin Poliačik má 33 rokov, je poslancom Národnej rady SR, učiteľom, filozofom, cestovateľom, manželom a hrdým otcom dvoch synov. V SaS je zodpovedný za program strany. Študoval filozofiu na Trnavskej univerzite. Viac ako 10 rokov venoval vzdelávaniu mladých ľudí v oblasti kritického myslenia, 3 roky bol výkonným riaditeľom Slovenskej debatnej asociácie. Učil na základnej škole Montessori v Bratislave. Hovorí plynule po anglicky, dohovorí sa aj v nemčine a španielčine.

Martin Poliačik a Európsky parlament

Martin Poliačik, kandidát na europoslanca do Európskeho parlamentu je za viac príležitostí pre štúdium na európskych univerzitách, možnosti pracovať v celej Európskej únii pre každého Slováka a za slobodný internet bez cenzúry.

Kontakt

Martin Poliačik
Telefónne číslo: 0905 794 932
Email: martin@poliacik.sk

Kandidát na europoslanca Martin Poliačik – leták

Kandidát na europoslanca do Európskeho parlamentu 2014 Martin Poliačik
 

Pre stiahnutie letáka kandidáta na europoslanca 2014 Martina Poliačika kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.
 
Martin Poliačik – Životopis >>
Kandidáti do europarlamentu 2014 >>Leták kandidáta Martina Poliačika pre voľby do Európskeho parlamentu na stiahnutie v PDF formáte

 

Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.