Andrej Buday, kandidát na europoslanca do EP 2014 – leták

Kandidát na europoslanca do EP 2014 Andrej BudayKandidát na europoslanca do EP Ing. Andrej Buday má 62 rokov a je predsedom občianskeho združenia, ktoré sa cez medzinárodné projekty angažuje vo viacerých oblastiach cestnej dopravy.

V rôznych tímoch pracoval už v 20 krajinách Európy. Dvakrát prezentoval projektovú prácu združenia priamo v inštitúciách Európskeho parlamentu. Je hodnotiteľom pre projekty Národnej agentúry pre podporu vedy a výskumu.

Andrej Buday a Európsky parlament

V prípade zvolenia chce pracovať vo výbore Európskeho parlamentu pre dopravu, kde Slovensko doteraz nemá zastúpenie. Andrej Buday, kandidát na europoslanca do EP v eurovoľbách 2014 kandiduje z dvanásteho miesta.

Andrej Buday a vízia pre Slovensko

Chcem sa zasadzovať o zlepšenie podmienok lokálnej, regionálnej a medzinárodnej dopravy pre Slovensko.

Kontakt

Andrej Buday
Telefónne číslo: 0905 443 118
Email: sabia@nextra.sk

Leták – kandidát na europoslanca do EP Andrej Buday

Kandidát na europoslanca do EP Buday - Leták

Pre stiahnutie letáka Andreja Budaya kandidáta na europoslanca do EP 2014 kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.
 
Andrej Buday – Životopis >>
Kandidáti do EP 2014 >>Leták kandidáta do Európskeho parlamentu - Buday - eurovoľby 2014

 

Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.