Štefan Pecen, kandidát do Európskeho parlamentu 2014 – leták

Kandidát do Európskeho parlamentu 2014 Štefan PecenKandidát do Európskeho parlamentu Štefan Pecen má 62 rokov, je konateľ, prekladateľ a tlmočník. Je členom strany SaS a všestranne podporuje jej činnosť, pretože chce zanechať svojim vnúčatám Slovensko v slušnejšom stave.

Štefan Pecen pôsobí ako spolumajiteľ a konateľ spoločnosti Simulta, spol. s r.o., poskytovateľa tlmočníckych a prekladateľských služieb.

Absolvoval fakultu elektroniky na Moskovskom energetickom inštitúte. Pracoval ako tlmočník a prekladateľ bezprostredne sa zúčastňujúci na rokovaniach na najvyššej úrovni.

Štefan Pecen a Európsky parlament

Štefan Pecen, kandidát do Európskeho parlamentu za stranu SaS chce v europarlamente presadzovať oprávnené záujmy stredného stavu. Kandiduje z deviateho miesta.

Heslo

Podporujem záujmy živnostníkov a malých podnikateľov s ohľadom na dodržiavanie ľudských práv a spravodlivosť.

Kontakt

Štefan Pecen
Telefónne číslo: 0905 755 455
Email: pecen@simulta.sk

Leták – kandidát do Európskeho parlamentu Štefan Pecen

Kandidát do Európskeho parlamentu Pecen - Leták

Pre stiahnutie letáka Štefana Pecena kandidáta do Európskeho parlamentu 2014 kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.
 
Štefan Pecen – Životopis >>
Kandidáti do EP 2014 >>Leták kandidáta do Európskeho parlamentu - Pecen - eurovoľby 2014

 

Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.