Rastislav Masnyk, kandidát do Európskeho parlamentu 2014 – leták

Kandidát do Európskeho parlamentu 2014 Rastislav MasnykKandidát do Európskeho parlamentu JUDr. Rastislav Masnyk, MBA má 40 rokov, je advokát, konateľ a predseda dozornej rady. Stál pri príchode a rozvoji množstva zahraničných investícii na Slovensku.

Vo voľbách do VÚC kandidoval na post predsedu Košického kraja. Rastislav Masnyk absolvoval štúdium práva, MBA a viaceré štúdiá v zahraničí. Hovorí anglicky, nemecky, španielsky, francúzsky, taliansky, rusky, portugalsky.

Rastislav Masnyk a Európsky parlament

Rastislav Masnyk, kandidát do Európskeho parlamentu v eurovoľbách 2014 kandiduje z trinásteho miesta SaS. Pôsobenie v Európskom parlamente zameria na rozvoj slovenských záujmov, slovenskej infraštruktúry a prvovýroby a odstraňovanie nespravodlivých rozdielov medzi štátmi Európskej únie.

Heslo

Dôsledná obhajoba záujmov Slovenska a odstraňovanie nespravodlivých rozdielov medzi štátmi Európskej únie.

Kontakt

Rastislav Masnyk
Telefónne číslo: 00 421 55 72 87 274 / 275 / 276
Email: masnyk@masnyklegal.sk

Leták – kandidát do Európskeho parlamentu Rastislav Masnyk

Kandidát do Európskeho parlamentu Masnyk - Leták

Pre stiahnutie letáka Rastislava Masnyka kandidáta do Európskeho parlamentu 2014 kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.
 
Rastislav Masnyk – Životopis >>
Kandidáti na poslancov do EP 2014 >>Leták kandidáta do Európskeho parlamentu - Masnyk - eurovoľby 2014
Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.