Kálmán Petőcz, kandidát do europarlamentu 2014 – leták

Kandidát do europarlamentu 2014 Kálmán Petőcz - SaSKandidát do europarlamentu PhDr. Kálmán Petőcz má 53 rokov, pôsobí ako expert v oblasti ľudských práv a práv menšín, učí na univerzitách v Bratislave a v Nitre. Zastupoval slovensko ako veľvyslanec pri OSN v Ženeve, v rokoch 1997-1998 bol podpredsedom Európskej strany liberálov (ELDR.) Ovláda anglický, nemecký aj francúzsky jazyk.

Kálmán Petőcz a europarlament

V europarlamente sa chce zamerať na problematiku ľudských práv a demokratického vládnutia, vonkajších vzťahov EÚ a spoločného presadzovania záujmov stredoeurópskych krajín, najmä pri podpore menej rozvinutých regiónov. Kálmán Petőcz, kandidát do europarlamentu v eurovoľbách 2014 kandiduje z piateho miesta.

Štát má pomáhať ľuďom, keď to potrebujú, no nezasahovať do ich slobôd, pokiaľ o to nestoja

Kontakt

Kálmán Petőcz
Telefónne číslo: 0902 171 039
Email: petoczkj@hotmail.com

Leták – kandidát do europarlamentu Kálmán Petőcz

Kandidát do europarlamentu Kálmán Petőcz - Leták

Pre stiahnutie letáka Kálmána Petőcza kandidáta do europarlamentu 2014 kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.Kálmán Petőcz – Životopis >>
Kandidáti do europarlamentu 2014 >>Leták kandidáta do europarlamentu Petőcza - eurovoľby 2014
Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.