Michal Bróska, kandidát do europarlamentu 2014 – leták

Kandidát do europarlamentu 2104 Michal BróskaKandidát do europarlamentu Michal Bróska má 32 rokov, je manažér a publicista.
V strane SaS pôsobí v tíme štíhly štát a zahraničná politika.

Pracuje ako manažér v poprednej slovenskej IT firme a je členom správnej rady IT Service Management Forum Slovensko. V minulosti pôsobil ako IT konzultant v Nemecku a Švajčiarsku. Michal Bróska vyštudoval politológiu na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici a medzinárodné vzťahy na Ludwig-Maximilians-Universität v Mníchove.

V roku 2011 zorganizoval prvú konferenciu o elektronických voľbách na Slovensku. Ovláda anglický, nemecký a francúzsky jazyk. Michal Bróska, kandidát do europarlamentu kandiduje z desiateho miesta.

Michal Bróska a vízia budúcnosti Európskej únie

Debyrokratizácia Európskej únie a návrat k liberálnym hodnotám, ktoré reprezentuje slobodný pohyb pracovnej sily, tovaru či kapitálu.

Kontakt

Michal Bróska
Telefónne číslo: 0902 180 482
Email: broska@gmail.com

Leták – kandidát do europarlamentu Michal Bróska

Michal Bróska kandidát do europarlamentu 2014 - leták

Pre stiahnutie letáka kandidáta na europoslanca 2014 Michala Brósku kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.
 
Michal Bróska – Životopis >>
Kandidáti na poslancov do Európskeho parlamentu 2014 >>Leták kandidáta do europarlamentu Michala Brósku na stiahnutie v PDF formáte

 

Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.