Richard Marko, kandidát do europarlamentu 2014 – leták

Kandidát do europarlamentu 2014 Richard MarkoKandidát do europarlamentu Richard Marko má 38 rokov a je výkonný riaditeľ. Richard je odborník na daňové systémy.

Verí, že jeho empatia, asertivita a skúsenosti mu umožnia spraviť v Bruseli pre Slovensko viac ako kariérni politici a finančne motivovaní kandidáti.

Vypracoval sa z robotníka, uspel v tvrdej konkurencii bez štátnych zákaziek či dotácii. Richard Marko je pilot a vášnivý vizionár s reálnymi výsledkami. Neustále sa vzdeláva, študuje lobistiku vo Washingtone.

Richard Marko a europarlament

Chce presmerovať nevyužité eurofondy do nášho školstva. Bude lobovať za adekvátne príležitosti pre Slovákov. Richard Marko, kandidát do europarlamentu v eurovoľbách 2014 kandiduje z jedenásteho miesta SaS.

Heslo

Som za pravé istoty – istoty, že sa sami môžeme postarať o seba a o svoju rodinu.

Kontakt

Richard Marko
Telefónne číslo: 0949 049 641
Email: kruzkujsas11@richardmarko.com

Leták – kandidát do europarlamentu Richard Marko

Kandidát do europarlamentu Marko - Leták

Pre stiahnutie letáka Richarda Marka kandidáta do europarlamentu 2014 kliknite na ikonku PDF pravou stranou myši a uložte si dokument do svojho počítača.
Richard Marko – Životopis >>
Kandidáti do Európskeho parlamentu 2014 >>Leták kandidáta do Európskeho parlamentu - Marko - eurovoľby 2014
Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.