Sulíka na nich!

Close

Eurovoľby 2014 sú za dverami! Nepáči sa vám záchrana španielskych bánk vašimi daňami, nezmyselné regulácie, likvidácia slovenského poľnohospodárstva a mnoho ďalších vecí?

Eurovoľby 2014

Za slovenské záujmy treba aktívne bojovať. Hlasne a jasne sa ozvať, občas kričať a niekedy si aj dupnúť. Garantujem vám, že Šefčovič, Beňová, Zala a ďalší europoslanci to nikdy robiť nebudú, lebo ak by chceli, mohli tak robiť posledných päť rokov.

O päť dní sa v eurovoľbách 2014 rozhodne, kto bude v Bruseli obhajovať vaše záujmy. Dávam vám moje slovo, že mňa z Bruselu budete počuť. Namiesto servilnosti ponúkam zdravé sebavedomie a odborné zázemie v boji s bruselským socializmom. Skrátka, Sulíka na nich.

Predvolebný spot – Eurovoľby 2014

Váš hlas v eurovoľbách 2014 zaváži päťkrát viac

Na eurovoľbách 2014 sa zúčastní menej ako polovica voličov oproti parlamentným voľbám. Zato v eurovoľbách prepadne možno dvojnásobok hlasov, veď kandiduje rekordných 29 strán, z ktorých maximálne sedem prekročí päť percent. Vás hlas teda bude mať v eurovoľbách 2014 odhadom 5-krát väčšiu váhu ako v parlamentných voľbách.

Pozor, aby váš hlas v eurovoľbách neprepadol

V týchto eurovoľbách kandiduje niekoľko aj mne veľmi sympatických ľudí, avšak sú na kandidátkach absolútne neznámych strán, ktoré zaručene neprejdú cez päťpercentnú hranicu. Vašim hlasom v konečnom dôsledku podporíte v eurovoľbách 2014 SMER a s ním pokračovanie servilnej politiky voči Bruselu. Aby sa teda nestalo, že docielite presný opak toho, čo zamýšľate.

Rovnako si dajte pozor pri rôznorodých kandidátoch do Európskeho parlamentu, nikdy neviete, kto sa prekrúžkuje. Možno chcete voliť liberála a nakoniec sa vďaka vášmu hlasu dostane do do Európskeho parlamentu  konzervatívna politička.

SaS je poctivá voľba a má silných kandidátov do Európskeho parlamentu

Máme najlepší program pre eurovoľby 2014, nemáme žiadne korupčné kauzy a stojíme si pevne za svojím. Garantujem vám, že váš hlas pre SaS nebude márny.

Preto vás chcem poprosiť, aby ste nám pomohli v týchto eurovoľbách, a to nasledovnými spôsobmi:

  • Prepošlite tento mail vašim známym.
  • V deň volieb zavolajte desiatim známym, aby určite išli voliť SaS.
  • Ak ste ochotný rozdať zopár brožúr, napíšte nám počet, obratom vám ich doručíme. Pošlite prosím krátky mail na sekretariat@strana-sas.sk.

Za vašu ochotu vám už vopred úprimne ďakujem.

Pár poznámok na záver

Nemajte najmenšiu obavu, do Bruselu nejdem utiecť. Zvolením do Európskeho parlamentu nezľahne po mne zem, práve naopak, budete ma počuť tam a najmä tu, na Slovensku. A verte mi, úspech v eurovoľbách 2014 SaS pomôže aj na domácej politickej scéne.

Áno, europoslanci majú kráľovské platy, to je holý fakt. O to viac zvážte, či za také peniaze má byť v Bruseli niekto, o kom päť rokov nebolo nepočuť alebo ho bolo počuť, ako básni o baltskej treske. Voľbou SaS volíte ľudí, ktorí spravia všetko preto, aby si tie peniaze zaslúžili. Odvahu, aktivitu, principiálnosť majú totiž v povahe. Okrem toho, podporíme aj každú reformu platov a benefitov.

Kritizujeme Brusel a kandidujeme do Európskeho parlamentu. Áno, je to presne tak. Ak chceme niečo zmeniť, musíme to spraviť tam. Budeme hľadať spojencov a bojovať za lepšiu, funkčnejšiu Európu. Brusel zďaleka nie sú len vysávače, žiarovky a nádržky na WC. To sú len drobné, úsmevné epizódy, na ktorých sa dá dobre demonštrovať absurdnosť regulácií Európskej únie.

Brusel je najmä o nebezpečnom centralizme s mimoriadne silným vplyvom všetkých možných lobistov. Brusel je o silnejúcom socializme, o postupnom kradnutí slobody a o diktáte občanom, ako majú žiť. Budeme brániť VAŠU slobodu a to veru za tých pár minút strávených vo volebnej miestnosti stojí.

Richard Sulík – kandidát do Európskeho parlamentu

Richard Sulík, je jedným z mála politikov na Slovensku, ktorý sa zúčastňuje zahraničných konferencií a televíznych relácií, kde poodhaľuje tvár EÚ, ktorá nie je v médiách prezentovaná. Hovorí o kríze v eurozóne, vysvetľuje škodlivosť eurofondov a nezodpovednosť eurovalov a zdôrazňuje, že na to najviac dopláca práve Slovensko a slovenskí občania.

Slovensko preto potrebuje mať v Európskom parlamente ľudí, ktorí chcú bojovať proti nezmyselným reguláciám Európskej únie ničiacim našu ekonomiku. To sú dôvody, prečo Richard Sulík kandiduje vo voľbách do europarlamentu 2014.

Pre viac info kliknite na odkaz

Pozrieť Životopis – Richarda Sulíka >>
Prečitat Rozhovor Richarda Sulíka o eurovoľbách 2014 >>
Viac info o našom kandidátovi do EP R. Sulíkovi najdete tu >>

Kontakt

Richard Sulík
Email: richard@sulik.sk
Web: Sulik.sk

Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.