Sulíka na nich!

Close

Eurovoľby 2014 sú za dverami! Nepáči sa vám záchrana španielskych bánk vašimi daňami, nezmyselné regulácie, likvidácia slovenského poľnohospodárstva a mnoho ďalších vecí?

Eurovoľby 2014

Za slovenské záujmy treba aktívne bojovať. Hlasne a jasne sa ozvať, občas kričať a niekedy si aj dupnúť. Garantujem vám, že Šefčovič, Beňová, Zala a ďalší europoslanci to nikdy robiť nebudú, lebo ak by chceli, mohli tak robiť posledných päť rokov.

O päť dní sa v eurovoľbách 2014 rozhodne, kto bude v Bruseli obhajovať vaše záujmy. Dávam vám moje slovo, že mňa z Bruselu budete počuť. Namiesto servilnosti ponúkam zdravé sebavedomie a odborné zázemie v boji s bruselským socializmom. Skrátka, Sulíka na nich.

Predvolebný spot – Eurovoľby 2014

Váš hlas v eurovoľbách 2014 zaváži päťkrát viac

Na eurovoľbách 2014 sa zúčastní menej ako polovica voličov oproti parlamentným voľbám. Zato v eurovoľbách prepadne možno dvojnásobok hlasov, veď kandiduje rekordných 29 strán, z ktorých maximálne sedem prekročí päť percent. Vás hlas teda bude mať v eurovoľbách 2014 odhadom 5-krát väčšiu váhu ako v parlamentných voľbách.

Pozor, aby váš hlas v eurovoľbách neprepadol

V týchto eurovoľbách kandiduje niekoľko aj mne veľmi sympatických ľudí, avšak sú na kandidátkach absolútne neznámych strán, ktoré zaručene neprejdú cez päťpercentnú hranicu. Vašim hlasom v konečnom dôsledku podporíte v eurovoľbách 2014 SMER a s ním pokračovanie servilnej politiky voči Bruselu. Aby sa teda nestalo, že docielite presný opak toho, čo zamýšľate.

Rovnako si dajte pozor pri rôznorodých kandidátoch do Európskeho parlamentu, nikdy neviete, kto sa prekrúžkuje. Možno chcete voliť liberála a nakoniec sa vďaka vášmu hlasu dostane do do Európskeho parlamentu  konzervatívna politička.

SaS je poctivá voľba a má silných kandidátov do Európskeho parlamentu

Máme najlepší program pre eurovoľby 2014, nemáme žiadne korupčné kauzy a stojíme si pevne za svojím. Garantujem vám, že váš hlas pre SaS nebude márny.

Preto vás chcem poprosiť, aby ste nám pomohli v týchto eurovoľbách, a to nasledovnými spôsobmi:

 • Prepošlite tento mail vašim známym.
 • V deň volieb zavolajte desiatim známym, aby určite išli voliť SaS.
 • Ak ste ochotný rozdať zopár brožúr, napíšte nám počet, obratom vám ich doručíme. Pošlite prosím krátky mail na sekretariat@strana-sas.sk.

Za vašu ochotu vám už vopred úprimne ďakujem.

Pár poznámok na záver

Nemajte najmenšiu obavu, do Bruselu nejdem utiecť. Zvolením do Európskeho parlamentu nezľahne po mne zem, práve naopak, budete ma počuť tam a najmä tu, na Slovensku. A verte mi, úspech v eurovoľbách 2014 SaS pomôže aj na domácej politickej scéne.

Áno, europoslanci majú kráľovské platy, to je holý fakt. O to viac zvážte, či za také peniaze má byť v Bruseli niekto, o kom päť rokov nebolo nepočuť alebo ho bolo počuť, ako básni o baltskej treske. Voľbou SaS volíte ľudí, ktorí spravia všetko preto, aby si tie peniaze zaslúžili. Odvahu, aktivitu, principiálnosť majú totiž v povahe. Okrem toho, podporíme aj každú reformu platov a benefitov.

Kritizujeme Brusel a kandidujeme do Európskeho parlamentu. Áno, je to presne tak. Ak chceme niečo zmeniť, musíme to spraviť tam. Budeme hľadať spojencov a bojovať za lepšiu, funkčnejšiu Európu. Brusel zďaleka nie sú len vysávače, žiarovky a nádržky na WC. To sú len drobné, úsmevné epizódy, na ktorých sa dá dobre demonštrovať absurdnosť regulácií Európskej únie.

Brusel je najmä o nebezpečnom centralizme s mimoriadne silným vplyvom všetkých možných lobistov. Brusel je o silnejúcom socializme, o postupnom kradnutí slobody a o diktáte občanom, ako majú žiť. Budeme brániť VAŠU slobodu a to veru za tých pár minút strávených vo volebnej miestnosti stojí.

Richard Sulík – kandidát do Európskeho parlamentu

Richard Sulík, je jedným z mála politikov na Slovensku, ktorý sa zúčastňuje zahraničných konferencií a televíznych relácií, kde poodhaľuje tvár EÚ, ktorá nie je v médiách prezentovaná. Hovorí o kríze v eurozóne, vysvetľuje škodlivosť eurofondov a nezodpovednosť eurovalov a zdôrazňuje, že na to najviac dopláca práve Slovensko a slovenskí občania.

Slovensko preto potrebuje mať v Európskom parlamente ľudí, ktorí chcú bojovať proti nezmyselným reguláciám Európskej únie ničiacim našu ekonomiku. To sú dôvody, prečo Richard Sulík kandiduje vo voľbách do europarlamentu 2014.

Pre viac info kliknite na odkaz

Pozrieť Životopis – Richarda Sulíka >>
Prečitat Rozhovor Richarda Sulíka o eurovoľbách 2014 >>
Viac info o našom kandidátovi do EP R. Sulíkovi najdete tu >>

Kontakt

Richard Sulík
Email: richard@sulik.sk
Web: Sulik.sk

Eurovoľby 2014 - Strana SaS

Všetci za Brusel, my za vás - je ústredné heslo strany SaS pre eurovoľby 2014, pretože viac ako 70% našich zákonov je ovplyvnených reguláciami z EÚ, ktoré v mnohých prípadoch negatívne ovplyvňujú každodenný život Slovákov.

Komentáre

 1. jana hovorí:

  Na sme.sk píšu, že bol odvysielaný rozhovor s p. Sulíkom v nejakom Slobodnom vysielači. Neviete, kde by sa dal nájsť?
  Na internete som našla, že Slobodný vysielač je rádiom občianskeho združenia a je financovaný dobrovoľnými príspevkami poslucháčov. Už je teraz nová metodika financovania médií? Peniažky z Horizont Slovakia a B.M.G. Invest sa už minuli?

 2. Vlado Pekár hovorí:

  Spravili ste strašnú chybu pred rokmi, keď ste nechali padnúť vládu, a tým posunuli Fica a celú republiku tam kde je dnes. Naivnosť, nepochopenie, ješitnosť – no neviem. Je to jedno. To spôsobilo že SAS zmizne z politickej mapy. Dnes už je to jasné, keď sa objavila alternatíva pre mysliacich ľudí – Procházka, Kiska. Bohužiaľ to asi odstaví aj Vás z pozície kedy by ste mohli mať vplyv na politické dianie u nás. Pritom myslím že ste kompetentný a ešte stále slušný človek, čo je mimoriadne na mieste ktoré zastávate. V Bruseli budete mať šancu ešte chvíľu nám slúžiť. Preto Vám dám hlas. Tak ako doteraz. Dúfam že nebude vyplytvaný. Občas treba voliť menšie zlo, v politike temer stále, ideály sú veľmi vzdialené.

  • Fero Zmrzlinár hovorí:

   Pán Sulík.

   Z vašich politických priorít nesúhlasím ani z jednou. Voliť do parlamentu EÚ vás však budem, lebo všetky vaše politické mne nevyhovujúce tézy vyváži fakt, že ste sa postarali o zažehnanie najvňčšiej hrozby a nebezpečenstva pre Slvákov na dlhé, dlhé roky.(Povalenie vlády a tým nastolenie maličkej sociálnej istoty pre milióny Slovákov).

 3. Ladislav Kováč hovorí:

  Zdravím Vás.Po absolvovaní kortešačky v Lučenci,kde boli použité ozajstné blbosti a jediné čo stálo za povšimnutie bola figura p.N s poľutovaním nemôžem voliť sas,lebo sa bojím,že by ste rozbili aj europarlament ako vládu p.Radičovej.Nič mi nie je odpornejšie ako chlapská JEŠITNOSŤ.A tak veľmi som Vám držal palce keď ste vznikli.Čiastočne fandím ďalej,lebo som zástanca priateľstva a slušnosti medzi občanmi.
  S pozdravom Ladislav

 4. jakub hovorí:

  Predseda strany kandidujuci do europskeho parlamentu… ake “slovenske”

 5. jana hovorí:

  Predseda európskeho parlamentu sa volí len na 2 a pol roka? Jeho funkčné obdobie je teda polovičné v porovnaní s funkčným obdobím europoslancov? Pán Junker z tej besedy so 4 účastníkmi, jedným bol aj M. Schultz, kde kandiduje?
  Z bývalého východného bloku bol predseda len z Poľska? (Jerzy Buzek 2009 -2012). Čo keby sa v nadchádzajúcej druhej polovici funkčného obdobia stal predesedom Slovák? Nepotešilo by?

 6. jana hovorí:

  Ďakujem za odpoveď p. Sulíkovmu asistentovi. Trochu som si poplietla funkcie predsedu európskeho parlamentu a európskej komisie. Stane sa, sorry.

 7. jana hovorí:

  V súčasnosti sú v europarlamente zastúpené z našich strán tri parlamentné (Smer, SDKÚ,KDH) a tri mimoparlamentné (SMK, SNS, ĽS-HZDS). Teraz kandiduje 29 strán. Dokážu zástupcovia týchto strán, ktorí nikdy nepracovali v parlamente, zastupovať občanov v europarlamente? Dnes nám strana mladých TIP oblepila celý panelák plagátmi napriek zákazu lepenia. Ak hneď na začiatku porušujú predpisy, ako by dodržiavali pravidlá neskôr?
  Na jednom z kabaretov SaS sa pán Sulík pýtal obecenstva, či by niekto vedel vymenovať terajších europoslancov. Neprihlásil sa nikto. Čo hovoria ľuďom mená : Flašíková-Beňová, Neveďalová, Smolková, Zala, Maňka, Kukan Šťastný, Záborská, Mikolášik, Bauer, Meszároš, Paška, Kozlík? Poznajú všetkých?
  Budme lepšie poznať budúcich europoslancov?

 8. jana hovorí:

  Predseda európskeho parlamentu Martin Schultz má len maturitu? Ale zdá sa, že jeho angličtina je na dobrej úrovni. Keby naši stredoškoláci tak ovládali jazyky, bolo by to super. Je predpoklad, že bude znovu zvolený? Alebo to bude niekto staronový? Akým jazykom hovoria v europarlamente naši poslanci? Po slovensky a po maďarsky? Môžu kandidovať aj politici bez znalosti cudzích jazykov?

  • Sulíkov asistent hovorí:

   Dobrý deň, Schulz kandiduje na post predsedu Európskej komisie a nie Európskeho parlamentu, ktorého predsedom je dnes. Je veľká šanca, že bude zvolený. A Schulz práveže nemá ani maturitu, len výučný list. A kandidovať môže ktokoľvek.

 9. jana hovorí:

  Ak by sa členovia SaS, prípadne aj pán Sulík, dostali do europarlamentu, ktorému kanditátovi na šéfa europarlamentu by dali hlas? Prečo žiadna z našich televízií neprenášala prenos z diskusie týchto kandidátov? Slovákov je lepšie udržiavať v nevedomosti? Alebo to bolo niekde okrem videa na sme.sk? Kto vlastne navrhuje týchto kandidátov? Mohol by sa raz stať vrchným eurokomisárom aj niekto zo Slovenska?

 10. ameron hovorí:

  Pan Sulik mozete vysvetlit toto http://m.topky.sk/cl/100535/1395609/ ?
  Ak ste este nezmenil nazor tak vas volit nebudem moct aj ked som chcel pretoze som proti tomu aby sa slovensko miesalo akokolvek do ukrajiny a pristup americanov do toho regionu by sme mali skor zabetonovat ako umoznit vid americky hrdlorezi Blackwater na ukrajine a com ste sa zmienil aj na svojom blogu. Ak to co v tom clanku na topkach neuvediete na pravu mieru stratite kvanta volicov.

 11. Miroslav Lopen hovorí:

  vy ste mi ukradli slobodu ked ste nechali padnut vladu a pustili ste k moci tychto hlupakov hanba vam a este chcete aby vas niekto volil? bol by hlupy

 12. Hela hovorí:

  Byt slobodnym to znamena poriadnu odvahu, dovtip a guraz. Rok co rok ludia o to bojuju, ked stale zname plati: “Kto chce kam, pomozme mu tam” alebo “V jednote je sila”. Drzim palce!

 13. František hovorí:

  Politika je o hľadaní podpory a získavaní spojencov, umenie možného…
  Pád vlády som ešte nepredýchal, ale budem Vás voliť ….
  Verím Vám a dúfam, že tam prispejete k potrebným zmenám.

 14. emaroh hovorí:

  myslím si že p. Richard Sulík bude v európskom parlamente “to pravé orechové”

 15. Vilo hovorí:

  Nikdy ste nespochybnili základny problém EÚ!
  Selektívnu spravodlivosˇť. Došlo vám aspoň , že súdy o Transpetrol s Ilčišinom sú menežované tak, aby sa strategický ropovod nedostal do rúk jednotlivca ???? Komu pripadne až Slovensko zbankrotuje? Američanom, nemcom, francúzom ???? A čo Novácka chemička? Viete si predstaviť , aby EÚ komisia dala likvidačnú pokutu najväčšej nemeckej chemičke ??? A čo srbi rozparcelovaní na orgány, čo vojonový zločinec Gotovina na slobode ?????
  A vy stále hovoríte len a len o ekonomike! Bez slobodných nezávislých súdov niet slobodnej ekonomiky!!!! Bez slobodnej ekonomiky niet slobodných médií! Stále ste nepochopili o čo ide Orbánovi ? Prečo privatizoval trafiky? Prečo privatizoval OTP banku ? Prečo zakladá drižstevné banky ? Ozaj, prečo si nikto nevšíma, že Maďarsko minulý rok investovalo na Slovensku 1 mld Eur, ale naopak je to len pár desiatok milionov!
  Bez nezávislých súdov si môžte aj oči vyplakať aj hlasivky vykričaˇť , nikto Vám nebude venovať pozornosť! Naštudujte si Maslovovú pyramídu hodnôt!!! Potom možno pochopíte , ako sa robí politika!

 16. Milan hovorí:

  Pán Sulík, za spoluprácu s Kočnerom som a aj budem na Vás nahnevaný. Nikdy Vám to neodpustím. Nenachádzam však lepšieho kandidáta do europarlamentu na hájenie záujmov Slovenska. Ťažko, ale budem Vás voliť.
  Milan

 17. Ivan hovorí:

  Nikto z Vás si môj hlas nezaslúži,kde ste boli doteraz a čo ste pre nás urobili? Tých pár populistických viet,ktoré nič nezmenili ma určite nepresvedčí a teraz sa chcete odpratať do Europarlamentu na ktorý tak kydáťe …smiešne a úbohé …
  Samozrejme to platí pre všetkých neviditeľných darmožráčov …
  A som zvedavý či môj názor si nájde miesto medzi reakciami …
  Kedysi som Vám veril …

 18. Peter hovorí:

  Suhlasim s Vami so všetkom až na vec ohladom registrovanych partnerstiev s ktorými probleém nemáte. Keby to tak nebolo, tak Vás určite volím, takto vsak nie.

 19. Vlado hovorí:

  Video je pekne, Richard Sulik je urcite vyrazna osobnost, ale volit ho nemozem, lebo stale nepochopil ze politika je umenie mozneho.

 20. budem Vás voliť

 21. Jarmila Durániková hovorí:

  No, bola som rozhodnutá, že prvýkrát po zmene režimu nepôjdem voliť, a teraz možno predsa len , a ak niekoho, tak jedine Vás…

 22. Oľga hovorí:

  Pán Sulík,
  ak keď som na Vás naštvaná, že ste nesplnili úlohu ZNÍŽIŤ počet poslancov zo 150 na 100, predsa Vás 24. pôjdem voliť.
  Držím palce. Oľga

 23. Michal hovorí:

  p.Sulik, ked sa snazite tak sa vase clanky daju citat. Tento sa Vám podaril , na rodiel od mnohych vasich blogov.

  Ale ako pokne nazyvate gorili, ze lobisti.

  Moj hlas mate.

 24. Ludmila Kilianová hovorí:

  Vo všetkom čo ste napísali s Vámi súhlasím a preto máte môj hlas.